Marex купить сінгапурську клірингову компанію Bright Point International
Фінансова платформа Marex домовилася про придбання сінгапурської клірингової компанії Bright Point International. Reuters повідомляє, що угода має розширити присутність лондонської Marex в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та дати їй доступ до китайських ринків. Фінансові умови сторони не розкрили.
Bright Point працює з клієнтами на ринках сировини та фінансових продуктів, зокрема валют, індексних ф’ючерсів і опціонів, а також деривативів на цифрові активи. За даними компаній, після закриття угоди до Marex додадуться приблизно 800 мільйонів доларів клієнтських залишків і понад 70 працівників у Сінгапурі, Гонконзі, Китаї, Норвегії та Великій Британії.
Що має відбутися до закриття
Транзакція ще потребує регуляторного погодження. Сторони очікують закриття наприкінці 2026 року або на початку 2027-го, тож оголошення не означає, що Bright Point уже стала частиною Marex. Marex розраховує отримати додатковий дохід завдяки новим клієнтам і більшим залишкам, а також синергію від внутрішнього виконання частини клірингових операцій. Для клієнтів ключовим буде те, як саме після регуляторного рішення інтегрують доступ до ринків і операційні процеси в різних юрисдикціях.