Збірна України U-20 з перемоги над Грузією стартувала на Євробаскеті у дивізіоні B
Чоловіча збірна України U-20 з баскетболу розпочала чемпіонат Європи 2026 року в дивізіоні B перемогою над Грузією. Матч відбувся 10 липня у Братиславі, а FIBA вказує його як стартову гру України в групі B.
Українці поступилися суперникам лише в третій чверті, де відстали на одне очко. Водночас команда впевнено провела стартовий і заключний відрізки гри, що дозволило їй виграти перший матч. Повний протокол із рахунком та статистикою гравців у відкритих матеріалах, використаних для цього контуру, не наведений.
Чемпіонат у дивізіоні B триває з 10 до 19 липня. По дві найкращі команди з кожної групи переходять до другого етапу та продовжують боротьбу за медалі в плейоф, а три призери дивізіону отримують підвищення до дивізіону A. Команди на третьому й четвертому місцях першого етапу гратимуть за позиції з дев'ятої по шістнадцяту; остання збірна групи B — за місця з сімнадцятого по двадцяте.
Наступним суперником України 11 липня має стати Естонія: FIBA поставила цей матч у розклад на 14:00 за місцевим часом. Відтак перемога над Грузією — не завершений турнірний результат, а перша позиція в короткому груповому циклі, де кожен матч впливає на вихід до другого етапу. Федерація баскетболу України до старту підтвердила участь команди в дивізіоні B і місце проведення турніру в столиці Словаччини. Перший тур розпочався для всіх груп саме 10 липня, тому Україна отримала результат до зустрічі з головними суперниками за місце у верхній частині таблиці.