Майже 40 атак на Дніпропетровщину поранили п'ятьох людей

російські війська протягом 21 липня майже 40 разів атакували Нікопольський і Синельниківський райони Дніпропетровської області. За даними обласної військової адміністрації, поранення отримали п'ятеро цивільних чоловіків. Один із них, 65-річний мешканець, перебуває у важкому стані.
Ще двох чоловіків віком 59 і 63 роки госпіталізували у стані середньої тяжкості. Двоє постраждалих віком 59 і 56 років лікуватимуться амбулаторно. На Нікопольщині під ударами були Нікополь, а також Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади.
Пошкодження цивільних об'єктів
Унаслідок атак понівечені інфраструктура, кафе, багатоквартирний будинок, приватна оселя й автомобіль. У Покровській громаді Синельниківського району пошкоджено ще один приватний будинок. Перелік об'єктів показує, що удари вплинули не лише на житло, а й на повсякденні послуги та місцеву інфраструктуру.
Нікопольський район залишається під постійною загрозою через близькість до окупованої території на іншому березі Дніпра. Майже сорок атак за один день означають тривалий ризик для людей навіть між окремими повідомленнями про повітряну тривогу. Для громад наслідки складаються не тільки з безпосередніх поранень: пошкоджені будинки й мережі потребують аварійних робіт, а рятувальники та комунальні служби мусять працювати в умовах можливих повторних ударів.